Projektant (odzież dziecięca)
Adore HR
Łódź
6 d. temu

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i projektowanie odzieży nadzór nad całym procesem produkcji
  • Przygotowywanie rysunków oraz dokumentacji technicznej odzieży
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji współpraca z hurtowniami tkanin i dodatków
  • Ocena jakości odszytych wzorów i dokonywanie poprawek lub modyfikacji wzorów
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie dziecięcej oraz wybór zgodnych z potrzebami klientów projektów
  • Wymagania

  • Gotowość do pracy w tygodniu na terenie Łodzi
  • Minimum Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • Wiedza w zakresie konstrukcji odzieży i technologii szycia
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość trendów odzieżowych rynku dziecięcego
  • Zainteresowanie modą oraz rozwojem kariery w firmie odzieżowej
  • Rozwinięte poczucie estetyki, pasja i kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w miłym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych