Osoba do sprzątania
R.Plath
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry, Poszukuję osoby do sprzątania mieszkania dorywczo, mniej więcej 1 raz w tygodniu. Stanowisko pracy : osoba sprzątająca.

Oczekuję solidnego, starannego i bardzo dokładnego sprzątania. Za takie solidne sprzątanie mogę zapłacić 25 zł. / godz. a nawet więcej, jeśli przekonam się o Twojej solidności i zaangażowaniu.

Oczekuję, że jesteś osobą kulturalną, dyskretną, czystą, schludną, rzetelną i sprawną fizycznie. Jeżeli jesteś zainteresowana moją ofertą, napisz proszę kilka słów o sobie, o swojej dyspozycyjności czasowej, podaj numer telefonu.

Mam prawo wiedzieć, kogo zapraszam do sprzątania mieszkania, dlatego proszę o przesłanie CV. Proszę również o nr telefonu, gdyż nie mam czasu na prowadzenie długiej korespondencji mailowej.

Zaznaczam, że interesuje mnie tylko sprzątanie, a nie jakieś znajomości, układy itp. Przeczytaj proszę uważnie i ze zrozumieniem to ogłoszenie, zanim na nie odpowiesz.

Jeżeli jesteś osobą uczciwą, umiesz pracować solidnie i nie obawiasz się wymagającego pracodawcy, zapraszam. Odpowiem tylko na wybrane oferty. Robert.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku