Listonosz z samochodem - osoba z niepełnosprawnością
Fundacja Aktywizacja
Ciechocin, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami od 1991 roku. Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko doręczyciel samochodowy z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejsce pracy : Ciechocin Naszym pracownikom oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (zastępstwo),
  • pensję zawsze na czas i dodatek premiowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • zagwarantowane dodatki motywacyjne i dojazdowe,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,
  • zwrot kosztów używania samochodu prywatnego do celów służbowych,
  • wolne weekendy
  • wsparcie specjalistów. Główny zakres obowiązków :
  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
  • realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
  • przygotowanie karty rozliczeń przesyłek. Od Kandydatów oczekujemy :
  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego,
  • orzeczenia o niepełnosprawności,
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • umiejętności współpracy w zespole i dobrej organizacji pracy,
  • prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Jeżeli interesują Cię inne stanowiska i lokalizacje napisz ! Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.
  • 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art.

    9 ust. 2 lit. a) RODO. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.