Planista produkciji
British American Tobacco Nigeria
Augustów, Poland
1 d. temu

Function : Operations

Level : Experienced Professional

Job Type : Permanent

Contractual Legal Entity : BAT Polska SA (PL10)

Poszukujemy osoby z :

  • wykształceniem wyższym
  • umiejętnością anlitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • ze znakomitymi zdolnościami organizacyjnymi
  • min. dobrą znajomością angielskiego
  • biegłą znajomością MS Office, a w szczególności Excela
  • Mile widziane :

  • znajomość aplikacji specjalistycznych (SAP)
  • Zakres obowiązków :

    utrzymanie ciągłości produkcji poprzez efektywne harmonogramowanie i planowanie biorąc pod uwagę

    dostępność materiałów, półproduktów (filtrów i krajanek), a także wszystkich innych ograniczeń mogących

    wpłynąć na stabilność pracy działu produkcji poprzez :

  • codzienną współpracę z działem długoterminowego planowania produkcji zlokalizowanym w Anglii
  • przekształcanie miesięcznego planu produkcji w najlepszy możliwy harmonogram tygodniowy biorąc pod uwagę dostępność obsad, koła produkcyjne, ograniczenia maszynowe i minimalizację kosztów pracy
  • ścisłą współpracę z kierownikami obszarów, liderami zmian i administracją produkcji oraz klarowne komunikowanie poprawek do harmonogramu
  • proaktywne reagowanie na sytuacje nieprzewidziane harmonogramem w celu uniknięcia zatrzymań maszyn
  • zarządzanie parametrami maszyn umożliwiając tworzenie długoterminowej oferty maszynowej
  • wspieranie łańcucha dostaw poprzez wykonywanie symulacji w projektach inżynieryjnych oraz przy wdrożeniach nowych produktów.
  • British American Tobacco is one of the world’s leading multinational companies, with brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries.

    We are proud that we are consistently among the top 5 companies on the London Stock Exchange.

    Our portfolio includes our world-famous Global Drive Brands Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall and Rothmans along with many other leading international brands, such as Vogue, Peter Stuyvesant and State Express 555.

    Alongside our traditional tobacco business, we are also developing products that offer consumers potentially less risky alternatives to regular cigarettes.

    Our Next Generation Products are already leading the way in the Industry of vapour and tobacco heating devices. We continue to develop a solid portfolio of consumer solutions which already include well known global brands like Vype, glo and Voke.

    Job Segment : ERP, SAP, HVAC, Technology, Operations

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych