Lodziarnia SHOLLER dla osoby z doświadczeniem w lodziarni
Scholler
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Cukiernio - Lodziarnia Sholler ogłasza rekrutację na stanowisko sprzedawcy w samym centrum Warszawy obok Złotych Tarasów na okres maj - wrzesień , na pełen etat i pół etatu.

Do Twoich zadań będzie należało : Obsługa klientów, doradzanie, ekspozycja towaru, Nakładanie lodów, robienie gofrów, deserów i kawy, Przygotowanie produktów do sprzedaży i ich pakowanie, Dbanie o czystość lokalu, Roliczenia kasowe.

Oferujemy : Pracę w dowolne dni, możesz łączyć pracę z nauką, Pełne szkolenie stanowiskowe przed podjęciem pracy, Interesujące zajęcie w ciągłym kontakcie z ludźmi, Pracę według elastycznego grafika godzinnego, Wynagrodzenie godzinowe plus premia od sprzedaży.

Wymagania : Doświadczenie - minimum pół roczne w tego typu pracy, Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, Pracowitość i motywacja, Umiejetność organizowania swojego czasu pracy, Dyspozycyjność od 10 - 20 lub na pół etatu 10 - 15, 15 - 20, Sumienność, odpowiedzialność, uczciwość.

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dużym atutem.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku