Mid Front-end Developer z językiem angielskim
Team Quest
Warszawa
19 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zadania :

  • Praca nad oprogramowaniem przy różnego rodzaju projektach dla polskich oraz zagranicznych firm
  • Rozwój, utrzymanie, implementacja oraz modyfikowanie oprogramowania
  • Realizowanie własnych pomysłów związanych z software developmentem
  • Praca wraz z autorskim systemem firmy wspierającym developerów w weryfikacji jakości kodu
  • Oczekiwania :

  • Język JavaScript ES6 TypeScript Wzory aplikacji JavaScript Asynchroniczność w JavaScript Znajomość asynchronicznego javascripta obserwowalnego Rx.js
  • Frameworki Wszechstronna znajomość jednego z frameworków (React.js / Angular2 / 4, VUE) Wiedza na temat drugiej architektury front-
  • end Organizowanie funkcjonalność JavaScript

  • Wiedza ogólna Struktura MVC Testy jednostkowe i testy E2E HTTPS (SSL)
  • Narzędzia Webpack 2, Babel
  • Firma oferuje :

  • Wynagrodzenie : 6 000 - 10 000 PLN netto na fakturze miesięcznie, B2B
  • Możliwe są również inne formy zatrudnienia
  • Biuro w pobliżu stacji metra Wilanowska
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Dodatkowe benefity : prywatna opieka zdrowotna, karta multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wewnętrzne meetup'y w celu wymiany wiedzy
  • Pierwsze rozmowy poprzez wideokonferencję
  • Ciekawe projekty i miłą atmosferę! : )
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista Praca developer Praca webdeveloper

    JavaScript MVC