Kosztorysant Instalacji Sanitarnych
NES Global Talent
Poznań
2 d. temu

Job Description

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, dużej firmy instalacyjnej, specjalizującej się w budownictwie kubaturowym oraz przemysłowym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko :

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

KOSZTORYSANT INSTALACJI SANITARNYCH

Miejsce pracy : Poznań

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie przedmiarów robót i kalkulacji cenowych.
  • Współpraca z dostawcami firmy, prowadzenie negocjacji techniczno handlowych.
  • Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu / oferty.
  • Utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie zaoferowanych projektów oraz na etapie realizacji.
  • Wymagania :

  • 3 lata doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku w firmie wykonawczej o takim samym lub zbliżonym profilu działalności.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów, spotkań i negocjacji oraz utrzymania pozytywnych relacji z Klientami oraz Podwykonawcami.
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne (inżynieria środowiska lub pokrewne).
  • Znajomość rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych oraz rozwiązań technicznych w branży sanitarnej.
  • Biegła znajomości pakietu Office.
  • Znajomość programu AutoCad oraz programów kosztorysowych np. NormaPro mile widziane.
  • Uprawnienia budowlane oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziane.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Infrastructure, Life Sciences, Mining, Automotive and Chemicals sectors worldwide.

    With more than 100 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed.

    We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.