iOS Developer
ASTEK Polska
Lublin, PL
‎17 godz. temu
source : Just Join IT

WKWebview (nice to have)

Firebase (nice to have)

Combine (nice to have)

SwiftUI (nice to have)

Objective-C (regular)

Lokalizacja : Praca zdalna (biuro znajduje się w Warszawie)

Branża : ubezpieczenia

Stawka : do 1100 zł netto + VAT / dzień, B2B (możliwa także umowa o pracę)

Zadania :

  • Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformie iOS,
  • Dostarczanie dokumentacji związanej z ww. obszarami, zgodnie z obowiązującymi standardami oraz procesem wytwórczym organizacji,
  • Udział w testach integracyjnych i akceptacyjnych budowanego rozwiązania.
  • Kluczowe kompetencje :

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie IOS z użyciem języka Swift 4, 5,
  • Rozumienie kodu napisanego w Objective-C,
  • Znajomość implementacji REST API,
  • Umiejętność tworzenia czystego kodu,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.
  • Mile widziane :

  • Znajomość SwiftUI, Combine,
  • Znajomość usług Firebase,
  • Doświadczenie w implementacji WKWebview.
  • Zgłoś tę pracę