Kierownik ds. logistyki
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Góra Kalwaria, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko :

Zadania :

  • Tworzenie, zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych i zakupowych
  • Ocena dostępności towaru w magazynach centralnych i oddziałach
  • Nadzór nad terminowością dostaw
  • Optymalizacja zapasów
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw
  • Uczestnictwo w spotkaniach w zakresie logistyki, łańcucha dostaw, handlu, zarządzania
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Kierowanie w pełnym zakresie podległym zespołem (planowanie pracy, planowanie zatrudnienia, motywowanie)
  • Wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania, systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne
  • Nadzór nad prawidłowością procedur celnych
  • Wymagania :

  • Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem gospodarką magazynową, logistyką (Mile widziany : starszy specjalista lub kierownik)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie wyższe : mile widziana logistyka
  • Znajomość wymagań w zakresie obrotu towarami
  • Wysokie zdolności zarządzania projektami
  • Bardzo mocne zorientowanie na cel i sfinalizowanie projektów
  • Świetnie rozwinięte umiejętności liderskie
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w godzinach biurowych (9-17)
  • Realna możliwość rozwoju w firmie
  • Narzędzia pracy : telefon, laptop
  • Miejsce pracy : Karczew
  • Oferta dotyczy pracy stałej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"