Ochrona -Zielona Góra
Grupa Juwentus
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy do ochrony obiektu handlowego w Zielonej Górze. Zakres czynności : - wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia na terenie wielkopowierzchniowych galerii handlowej -

zmienne posterunki w zakresie ochrony i zabezpieczenia mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem -godne reprezentowanie firmy Wymagania : -

odpowiedzialność, - spostrzegawczość i niekaralność - doświadczenie w ochronie mile widziane lub predyspozycje do wykonywania pracy w ochronie chęci do pracy -

zapewniamy szkolenie - obsługa komputera w stopniu podstawowym Oferujemy : - zapewniamy elastyczny grafik pracy : na stałe lub dorywczo możliwość pogodzenia pracy ze szkołą, studiami lub realizacją pasji -

terminowe wynagrodzenie Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Kontakt 605 998 228 lub 605 998 151 Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj.

Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony Juwentus sp. z o.o. sp.k., Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o., Agencja Ochrony Juwentus sp.

z o.o., Ochrona Juwentus Południe sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp.

z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iod(małpa)juwentus.

pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku