Lekarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym
Caritas Archidiecezji Warszawskiej
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Lekarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Ośrodek Działalności Leczniczej Caritas AW ul. Krakowskie Przedmieście 62 zatrudni LEKARZA do pracy w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Wymagania formalne : Tytuł specjalisty wyłącznie w jednej z poniżej wymienionych dziedzin (z uwagi na wymogi NFZ) : choroby wewnętrzne medycyna rodzinna chirurgia ogólna geriatria neurologia Oferujemy : elastyczną formę zatrudnienia w tym także umowę o pracę w wymiarze etatu lub 1 / 2 etatu, pakiet socjalny Aplikacje prosimy nadsyłać na adres : W temacie aplikacji prosimy wpisać : Lekarz w ZOL Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul.

Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji. Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku