KOORDYNATOR LABORATORIUM
SIGIT Poland Sp. z o.o.
Czechowice-Dziedzice, Śląskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Firma SIGIT Poland Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko : KOORDYNATOR LABORATORIUM Opis stanowiska : - koordynowanie i przygotowywanie analiz MSA (Measurement System Analysis) - przygotowywanie wytycznych dla SPC (Statistical Process Control) w obszarach produkcyjnych, koordynacja po wdrożeniu - rozwój istniejących metod, programów pomiarowych - opracowywanie nowych metod pomiarowych i ich walidacja - opracowywanie instrukcji szacowania niepewności pomiaru - udział w działaniach grup FMEA rozwiązujących problemy wewnętrzne wyrobu i procesu - przygotowywanie dokumentacji jakościowej, procesowej - opracowywanie planów poprawy oraz działań korygujących i zapobiegawczych - współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów - szkolenie pracowników w zakresie wykonywanych pomiarów - kontrola jakości dostarczanych materiałów - sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji Wymagania : - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - znajomość zagadnień związanych z metrologią (MSA i SPC) - znajomość norm i wymagań związanych z szacowaniem niepewności pomiaru - min.

2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analiz MSA i SPC - umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych wykorzystywanych w laboratorium, procesie produkcyjnym - certyfikat szkolenia zewnętrznego MSA i SPC - mile widziana znajomość obsługi maszyny współrzędnościowej - dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office - znajomość j.

angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację -szkolenie IATF i specyficzne wymagania VW mile widziane Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny wymiar etatu - niezbędne narzędzia pracy - praca w międzynarodowym środowisku - premia obecnościowa - premia za staż pracy - bonus urlopowy Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji wraz z dopiskiem "METROLOG" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIGIT Poland Sp.

z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji . Zgodnie z art.

13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest SIGIT Poland Sp.

z o.o. z siedzibą w Skoczowie przy ul. Góreckiej 63, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - nie dotyczy, 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji, 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku