Doradca Sprzedaży - CH Blue City
Go Sport
Warszawa, Mazowieckie, PL
1 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Twoja praca będzie przede wszystkim polegała na :

  • Obsłudze Klientów na sklepie oraz przy kasie,
  • Dbałości o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • WYMAGANIA :

    Nie wymagamy doświadczenia, ale spokojnie, nie zostaniesz rzucony na głęboką wodę w pierwszych dniach pracy zapewniamy odpowiednie wdrożenie.

    OFERUJEMY :

    Zobacz co możesz u nas zyskać?

  • Nowych znajomych,
  • Zniżki na zakupy,
  • Elastyczny grafik,
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami,
  • Kartę Multisport,
  • Opiekę medyczną,
  • Pakiet szkoleń,
  • Premie za wyniki i konkursy gdzie możesz zgarnąć dodatkową kasę!
  • Zgłoś tę pracę