Młodszy Monter Instalacji Klimatyzacyjnych
SMART-HR
Tychy
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

SMART-HR jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów.Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac instalacyjnych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na prowadzonych inwestycjach realizowanych na terenie województwa śląskiego.

Wymagania

  • Posiadania zmysłu technicznego łatwości w wykonywaniu prac technicznych, zdolności manualnych, umiejętności obsługi narzędzi technicznych,
  • Wykształcenia średniego Technicznego,
  • Czynnego prawa jazdy kat B,
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Montera lub Serwisanta Klimatyzacji / Wentylacji będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie do zawodu Montera Klimatyzacji,
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pozytywną atmosferę pracy,
  • Pracę stałą, dająca możliwości rozwoju zawodowego i finansowego.
  • Zgłoś tę pracę