Sprzedawca-Kasjer Arhelan Narew
Arhelan
Narew, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych. Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz lubelskim.

W naszej firmie pracuje około 1400 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Możemy Ci zaoferować : - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - uczciwe i jasne zasady zatrudnienia, - terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia (wynagrodzenie : podstawa + system nagród), - świadczenia pracownicze : karty rabatowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bony świąteczne, Karta Multsport itp.

Czym będziesz się zajmować : - obsługą kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy, - dbaniem o wizerunek sklepu, czystość i porządek, - zachowaniem ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży,- udzielaniem klientom informacji odnośnie oferty handlowej, - sprawdzaniem terminów ważności produktów.

Oczekujemy od Ciebie : - uczciwości i chęci do pracy, - umiejętności pracy w zespole, - gotowości do pracy w systemie zmianowym, - posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

Zaaplikuj! Mamy krótki proces rekrutacji. Wysłanie CV >

Spotkanie z kierownikiem >

Decyzja Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz rekrutacyjny lub wyślij CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail : Administratorem danych jest Arhelan Sp.

z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K z siedzibą w Bielsku Podlaskim 17-100, Al. Józefa Piłsudskiego 45. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

 • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych;
 • poprosić o : sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku