Kompletowanie zamówień
Praca Fizyczna
Gdańsk
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ - PRACE MAGAZYNOWE

Miejsce pracy : Gdańsk Morena

Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?

Jesteś rodzicem i szukasz pracy z elastycznym grafikiem?

Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Mamy kilka opcji pracy :

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK - nr referencyjny KAGW / 09 / 17

WEEKENDY- nr referencyjny KAW / 09 / 17

OBOWIĄZKI :

Kompletowanie zamówień,

Rozkładanie towarów,

Prace porządkowe na magazynie

Wymagania

Dyspozycyjność do pracy od zaraz,

Chęć do pracy,

Rzetelność, odpowiedzialność,

Mile widziane doświadczenie pracy na magazynie.

Oferujemy

Pracę w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal centrum Gdańska,

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

Stawkę godzinową 11 / 13 zł netto,

Elastyczny grafik dopasowany do deklarowanej dyspozycyjności, możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć na studiach, obowiązków rodzinnych, czy dodatkowej pracy,

Pracę w systemie zmianowym,

Pracę dla kobiet i mężczyzn. Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.