Kwalifikowany pracownik ochrony- Oława
Impel
Jelcz Laskowice, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy od zaraz? Jesteś spostrzegawczy? Jesteś odporny na stres? Oferta skierowana do osób niepełnosprawnych, mile widziane osoby pełnosprawne.

Zakres obowiązków : · Ochrona osób i mienia na obiekcie · Obsługa sprzętu technicznego na obiekcie · Obchody zabezpieczanego obiektu · Obsługa i nadzór nad systemem PPOŻ · Prowadzenie książki służby Miejsce pracy : Wrocław, Trzebnica, Oława Wymagamy : · Rzetelności w wykonywaniu obowiązków, · Pozytywnego nastawienia, · Zdolności logicznego myślenia, · Umiejętności do działania w sytuacjach stresowych, · Opanowania, · Zaświadczenia o niekaralności, · Ukończony kurs kwalifikowanego pracownika ochrony, · Orzeczenie o niepełnosprawności.

Co dostaniesz? · Stabilne zatrudnienie, · Możliwość rozwoju w strukturach firmy, · Dobre zarobki, · Ciekawe środowisko pracy, · Wypłatę zawsze na czas, · Możliwość pracy w jednej z największych firm w Polsce, · Szansę na zdobycie bezcennego doświadczenia.

Nie czekaj! Zadzwoń już dziś! 571 330 178 / 510-012-145 Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp.

z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku