SPAWACZ MAG - BEZ JĘZYKA DE
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Kontrahenta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko : SPAWACZ MAGNIE WYMAGANY JĘZYK NIEMIECKI OBECNIE POSIADAMY 2 RÓŻNE ZLECENIA DO WYBORU : 1.

Kontrahent zajmuje się produkcją elementów metalowych, drobnych części maszyn, ze stali, wykonują prototypy na zlecenie klientów lub krótkie serie wg rysunków.

Wszystko, co wiąże się z formowaniem blachy.Lokalizacja : EttenheimLiczba miejsc : 2 Zakres prac : Spawanie głównie części stalowych ( pojedyncze części i podzespoły), drobne elementy, to nie są żadne duże konstrukcje, blacha o grubości 2-5 mm, najczęściej małe serie po 20 - 50 elementów czasami zdarza się także stal szlachetna i aluminiumSTAWKA : 16.

00 Euro / h Brutto2. Kontrahent to producent i dostawca szerokiej gamy produktów metalowych,Kontrahent produkuje głównie narzędzia do otworów spustowych w piecach kuźniczych oraz części zamienne do wyposażenia tych pieców.

Lokalizacja : RadevormwaldLiczba miejsc : 3Zakres prac : Praca polega przede wszystkim na spawaniu ręcznym metodą MAG elementów metalowych stanowiących narzędzia i elementy składowe do wiercenia otworów gwintowanych do pieców kuźniczych.

Jedna Osoba powinna mieć podstawy języka niemieckiego.STAWKA 16.30 - 17.00 Euro / h BruttoWybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę w zależności od wyboru zlecenia powyżej-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę Tymczasową umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku