Kierowca kat C - Ładowacz
Agencja Pracy JOBLAB
Katowice
‎19 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierowca kat C - Ładowacz Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy :

KIEROWCY - ŁADOWACZA

Zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku :

  • Prowadzenie samochodów ciężarowych,
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu,
  • Odbiór i załadunek odpadów,
  • Wymagania

    Od kandydata oczekujemy :

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C + E,
  • Karta kierowcy,
  • Chęci do pracy i zaangażowanie,
  • Oferujemy

    Co możemy zaoferować :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę od pracę,
  • Pracę od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU od 6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00 w okresie od listopada do marca dochodzą zmiany nocne 22 : 00-6 : 00
  • firma w tym okresie oferuje posiłki regeneracyjne dla pracowników),

  • Wynagrodzenie podstawowe 3650 zł brutto + premie,
  • Atrakcyjne warunki socjalne,
  • Możliwość nadgodzin w soboty.
  • Zgłoś tę pracę