Praca dla Studenta - Białystok
Kaufland
Białystok, PL
‎19 godz. temu

Opis stanowiska (zewn.)

Wiemy, jak jest studencki budżet czasem wymaga dodatkowego zastrzyku gotówki, szczególnie w czasie świąt, sylwestra i ferii.

Ale ciężko znaleźć pracę, kiedy studiujesz, plan zajęć jest nieregularny, a musisz jeszcze znaleźć czas na pasję i odpoczynek, prawda?

Mamy dla Ciebie propozycję możesz pracować tyle godzin, ile chcesz, w takich porach, jakie Ci odpowiadają. Brzmi ciekawie? Poznaj szczegóły :

TY będziesz :

  • wykładać towar na półki, w taki sposób, żeby dobrze się prezentował
  • przygotowywać oznaczenia cenowe
  • sprawnie i miło obsługiwać klientów
  • dbać o to, żeby nasze produkty były świeże i żaden z nich nie przekroczył terminu ważności
  • odpowiadać za właściwą gospodarkę towarową w markecie.
  • MY Ci zapewnimy :

  • spoko kasę i wypłatę w terminie
  • umowę o pracę na 8, 10, 20 lub 40 godzin tygodniowo
  • szansę na przyszłość w Kauflandzie możesz z nami zostać na stałe i się rozwijać
  • ciekawe zadania i fajny zespół na pewno się tu odnajdziesz
  • różne benefity i dodatki (m. in. : prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, zniżki do kina czy na basen, szkolenia)
  • Na pewno się dogadamy jeśli :

  • znasz podstawowe zasady obsługi klienta
  • jesteś energiczną i przyjazną osobą
  • dotrzymujesz słowa i starannie podchodzisz do powierzonych zadań
  • umiesz pracować zespołowo
  • masz już jakieś doświadczenie, chociaż to wcale nie jest konieczne zadania naprawdę są proste, a my ze wszystkim Ci pomożemy.
  • W Kauflandzie jest dużo studentów, lubimy pracować z młodymi ludźmi Nie zastanawiaj się długo po prostu dołącz do nas i przekonaj się, że praca może być prosta, kasa spoko, a pracodawcy po prostu fajni!