Recepcjonistka / Recepcjonista
Pałac na Wodzie
Podgórzyn, Dolnośląskie
2 d. temu

Pałac Na Wodzie w Staniszowie koło Jeleniej Góry poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista ze znajomością języka obcego.

Wymagamy : - entuzjazmu i empatii w codziennej pracy - umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów - dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego) -

gotowości do pracy w trybie zmianowym - umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej - dodatkowym atutem będzie znajomość programów hotelowych (szczególnie Plaza) Oferujemy : -

pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji - umowa o pracę - stałe wynagrodzenie zasadnicze -

posiłki pracownicze na specjalnych warunkach - wsparcie merytoryczne kierownika recepcji oraz dyrekcji obiektu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO). .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku