SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW ( branża paliwowa) z umiejętnością obsługi programu Comarch
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Kąty Wrocławskie
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW ( branża paliwowa) z umiejętnością obsługi programu Comarch Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie przetargów pod kątem możliwości biznesowych firmy
  • Analiza i przygotowywanie dokumentacji przetargowej (oferty cenowe, wnioski, zapytania, oświadczenia)
  • Tworzenie wycen do ofert przetargowych i analiza ich rentowności
  • Kompleksowa obsługa i koordynacja postępowania przetargowego
  • Obsługa systemu komputerowego Comarch
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi programu Comarch
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Excel warunek konieczny;
  • Mile widziana wiedza na temat branży paliwowej
  • Wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Terminowość, dokładność, niezłomność, samodzielność
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami;
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą paliw płynnych
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełen etat (praca częściowo w trybie zdalnym)
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę