Mobile Game Tester
Stribog Games Sp. z o.o.
Wroclaw, Poland
5 d. temu
source : Just Join IT

ISTQB (regular)

Poszukujemy Testera do zespołu tworzącego grę Gemstone Legends. Obiecujemy masę naprawdę fajnej zabawy! Każdy nasz produkt wymaga wyjątkowej staranności i perfekcyjnego przetestowania.

Poszukujemy miłośników skrupulatności.

Gemstone Legends jest grą z gatunku RPG z elementami Puzzle. Osadzona w klimacie fantasy, opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów.

Rozbudowany system ekwipunku, ogromna pula zróżnicowanych postaci oraz rozwinięty system specjalnych umiejętności pozwala każdemu dopasować drużynę pod swój styl gry.

Oferujemy

  • Umowę, którą dopasowujemy do Twoich oczekiwań wybierasz pomiędzy umową o pracę a umową B2B
  • Pracę zdalną, z naszego biura lub pracę w trybie hybrydowym
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie teamowych lunchy
  • Eventowe bony do zrealizowania na pyszne.pl
  • Nowoczesne biuro, w którym czekają na Ciebie świeże owoce, aromatyczna kawa i chrupiący popcorn
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Dopłatę za przyjazd rowerem do pracy (na terenie biurowca znajduje się zamykana rowerowania i prysznice)
  • Wspólne wyjazdy, integracje i swobodną atmosferę pracy
  • Twoje zadania

  • Tworzenie przypadków testowych
  • Raportowanie usterek
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Wymagane skille

  • Minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość Unity
  • Pasja do gier
  • Certyfikat ISTQB mile widziany
  • Doświadczenie w gamedevie będzie dodatkowym atutem
  • Zgłoś tę pracę