Lider / Liderka Zespołu Telesprzedaży
Benefit Systems S.A.
Rzeszów, podkarpackie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry,
  • Codziennym wyzwaniem będzie motywowanie, współpraca i wsparcie dla Twojego zespołu,
  • Twój sukces mierzony będzie ilością leadów przekazanych do Zespołu Handlowego oraz efektywnością kampanii sprzedażowych prowadzonych przez Ciebie i Twój zespół,
  • Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy zawsze udzielą Ci pomocy,
  • Otrzymasz niezbędny ekwipunek w postaci telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów, wygodnego stanowiska pracy i wielu innych.
  • Nasze wymagania

  • Zarządzałeś / aś z sukcesami zespołem telesprzedaży minimum 2 lata?
  • Jesteś prawdziwym kapitanem, który motywuje, rozwija i prowadzi swoją drużynę do celu?
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu zespołu?
  • Sprzedaż i kontakt z klientem biznesowym powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?
  • Kierujesz się zasadami fair play i win win a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?
  • To oferujemy

  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizjami uzależnionymi od Twoich wyników
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8 : 00 a 9 : 00 i cenimy sobie work-life balance,
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy korzystamy wtedy z karty Benefitlunch,
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych,
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy w piątki pracujemy krócej,
  • Jeśli jesteś długodystansowcem, czas na finisz zaaplikuj : )
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • Program wsparcia psychologicznego
  • Benefit Systems S.A.

    Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    Karta MultiSport najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc.

    z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.