Inżynier/Kierownik Robót Sanitarnych
Aqua Solartech
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Inżynier / Kierownik Robót Sanitarnych Katowice Firma działająca w branży sanitarnej, poszukuje osoby, na stanowisko : inżynier / kierownik robót sanitarnych.

Zadania : Nadzorowanie i koordynacja robót prowadzonych na budowie zgodnie z harmonogramem i obowiązującymi przepisami, Kontrolowanie kosztów inwestycji oraz planowanie i weryfikowanie budżetu, Weryfikowanie ofert i zamawianie materiałów, Bieżąca współpraca z Kontrahentami i Inwestorami, Sporządzanie raportów z wykonywanych prac, Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, Profil kandydata : Wykształcenie techniczne, budowlane, Umiejętność zarządzania zespołem, Umiejętność precyzyjnego formułowania zadań oraz egzekwowania ich realizacji.

Oferujemy : Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku, Rozwój w strukturze naszej organizacji, Atrakcyjne wynagrodzenie.

Praca na ternie Katowic przy instalacjach sanitarnych wewnętrznych. Więcej informacji pod tel. 570500113 lub 504048528

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku