Inżynier ds. serwisowania maszyn z językiem angielskim
Trenkwalder
Łódź, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta maszyn poligraficznych, poszukujemy osoby na stanowisko : Inżynier ds. serwisowania maszyn z językiem angielskim Obowiązki : -

naprawa i konserwacja maszyn poligraficznych na miejscu w remontowni i / lub bezpośrednio u klienta (na terenie kraju), -

cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji, - uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.

Wymagania : - ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i / lub mechatroniki, - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, -

motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą, - atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko-składarki, maszyny sztancujące itp.

oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna), - wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy : - pracę w międzynarodowej organizacji na stabilnych warunkach zatrudnienia na długi czas, - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn o wysokim stopniu automatyzacji, -

pracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków, - konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku