Terenowy Serwisant Sprzętu Budowlanego
Foreign Personnel Service
Gdańsk, pomorskie
1 d. temu
source : FACHPRACA

TERENOWY SERWISANT SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Dla Klienta z branży dystrybucji maszyn poszukujemy Terenowego Serwisanta Sprzętu Budowlanego z dojazdem do Klienta na podległym terenie.

Lokalizacja : Gdańsk

Opis stanowiska :

  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego u Klienta oraz w oddziale firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Oczekujemy :

  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Doświadczenie w branży mechanicznej
  • Samodzielność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna i kwartalna
  • Van serwisowy, laptop, telefon
  • Kontakt : 576 877 775 lub wyślij CV.