Pracownik produkcji
Kompozyty Sp. z o.o
Jelcz Laskowice, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach.

Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 530 pracowników. Aktualnie poszukujemy do zespołu otwartych, zmotywowanych i pozytywnych Osób na stanowisko : Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Jelcz-

Laskowice lub Stanowice (pow. oławski) Czym będzie zajmować się Osoba na stanowisku : praca w hali produkcyjnej (wolne stanowiska w dziale montażu, laminowania ręcznego i na obróbce) praca z narzędziami ręcznymi Od Kandydata oczekujemy : dyspozycyjność sumienność, zaangażowanie, dokładność zdolności manualne otwartość, umiejętność pracy w zespole Wszystkiego nauczymy! To co możemy dać od siebie : gwarantowaną umowę o pracę stabilne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy realne możliwość rozwoju i zdobycie cennego doświadczenia jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery od pracownika liniowego, poprzez lidera, brygadzisty po kierownika pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole atrakcyjne dodatki akcję witaminka -

owoce dla każdego grupowe ubezpieczenie na życie programy lojalnościowe, nagrody za polecenie znajomym paczki świąteczne praca dla panów i dla pań Dołącz do Naszego zespołu! Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Kompozyty sp.

z o.o. (ul. Topolowa 8, Stanowice, 55 200 Oława) ( Spółka ). Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 m-cy a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 mc-y.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku