Spawacz metoda MAG
DAAR Personal Service GmbH
Poznan, PL
‎4 godz. temu
source : Europa.jobs

Zadania : spawanie metodą MAG 135konstrukcje staloweznajomosc rysunkuskladanie konstrukcji zgodnie z rysunkiem technicznymWymagania : doświadczenie jako spawacz MAG 135certyfikat spawalniczyznajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalajacym komunikacje w miejscu pracyauto zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracęwynagrodzenie około 11,50-12,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzieńzorganizowanie zakwaterowaniakontakt z biurem w języku polskimnie prowadzimy Zeitkontamozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczekpremie za polecenie pracowników