OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ (DODATKI ZMIANOWE)
E&A Agencja Zatrudnienia
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk, specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek.

Poszukujemy asystenta opertarora linii produkcyjnejZakres obowiązków : - dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnej- programowanie, konserwacja i drobne naprawy maszyn- kontrola jakości procesów produkcji- nadzór nad grupą pracowników- przyjmowanie i wdrażanie zadań od przełożonego- współpraca z pozostałymi działamOferujemy : - możliwość wyjazdu na 8 tygodnii lub na dłużej- stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 12,42 € / h brutto + dodatki : za pracę w systemie zmianowym : - praca od poniedziałku do piątku : - za pracę w systemie zmianowym - praca od poniedziałku do piątku : - w godzinach 19.

00 do 23.00 25% (15,52 EUR / brutto / h)- w godzinach 24.00 do 06.00 40% (17,38 EUR / brutto / h)- praca w Sobotę : - w godzinach 19.

00 do 23 25% (15,52 EUR / brutto / h)- w godzinach 23.00 do 24.00 40% (17,38 EUR / brutto / h)- za pracę w Niedzielę : 100% (24,84 EUR / brutto / h)- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- dodatek urlopowy : 8,30% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych - z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 2,02€- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do PolskiWymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym- gotowość do podjęcia współpracy w systemie zmianowym

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku