Produkcja opakowań Pfreimd- Niemcy
APN Plus Sp. z o.o.
Gdansk, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : pracownik produkcji opakowań farmaceutycznychMiejsce pracy : Pfreimd - NiemcyDługość kontraktu : 18 miesięcyPrzewidywany start : od zarazStawka : podstawa 11,08€ brutto + dodatek 1,67€ 12,75€ stawka z dodatkiem+ 25% zmiana nocna+ 50% praca w niedzieleDodatki branżowe do podstawy : - 7% po przepracowaniu 6 tygodni- 10% po przepracowaniu 3 pełnych miesięcy- 15% po przepracowaniu 5 pełnych miesięcy- 22% po przepracowaniu 7 pełnych miesięcy- 25% po przepracowaniu 9 pełnych miesięcyPraca na 3 zmiany w systemie 7 / 4 (7 dni praca, 4 dni wolne).

Godziny pracy : 06-14, 14 -22, 22-06.Firma produkuje opakowania farmaceutyczne oraz produkty do prostego i bezpiecznego podawania leków tj.

peny insulinowe, inhalatory, mikropompy, strzykawki do napełnienia, fiolki iniekcyjne, ampułki, butelki i pojemniki na leki płynne i stałe z zamknięciem i zabezpieczeniem systemów oraz opakowania dla przemysłu kosmetycznego.

Praca w warunkach sterylnych.Wymagania- dyspozycyjność i zaangażowanie,- komunikatywna / dobra znajomość j. niemieckiegoMile widziane (nie wymagane)- prawo jazdy kat B oraz własny samochód- umiejętności w pracach manualnychOferujemy- niemiecką umowę o pracę,- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca),- możliwość pobierania zaliczek,- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym- niemieckie ubezpieczenie- 28 dni płatnego urlopu- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Dodatkowe informacjeInformacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie europa jobs) w dniach pon.

pt. od 8 : 00 16 : 00Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp.

z o.o. oraz spółkę APN Plus Sp. z o.o., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku