Doradca ds nieruchomości
ABRA-Nieruchomości
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma ABRA Nieruchomości działająca na rynku warszawskim od 1990r. poszukuje osób na stanowisko : "Doradca ds nieruchomości" Twój wiek nie ma znaczenia.

Możesz mieć 20 lub 60 lat - ważne jest pozytywne nastawienie i ukierunkowanie na sukces : ) Siedziba firmy mieści się na Mokotowie niedaleko stacji metra Pola Mokotowskie.

Mając komputer i dostęp do internetu nie musisz codziennie przychodzić do biura ! OBOWIĄZKI : - pozyskiwanie klientów lub ofert nieruchomości - monitorowanie rynku nieruchomości - dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych - prezentacje nieruchomości w terenie WYMAGANIA : - zainteresowanie branżą nieruchomości - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - punktualność i umiejętność zarządzania czasem - samodzielność i inicjatywa - komunikatywność - systematyczność - znajomość obsługi komputera NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO! OFERUJEMY : - nowoczesne programy do nieruchomości on-line - wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników - praktyczne indywidualne szkolenia - możliwość pracy "z domu" - mobilny czas pracy - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ( możliwość ubezpieczenia ZUS) lub własna działalność.

Wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne. Wysokie prowizje ! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883) . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku