Network Architect
Randstad Polska
Kraków, Polska
6 d. temu

Dla klienta, firmy z sektora zaawansowanych technologii, która wprowadza systemy lean manufacturing i oprogramowanie do budownictwa, poszukujemy Network Architecta.

Oferta jest interesująca? Aplikuj!

oferujemy

  • Dowolną formę umowy (B2B, UoP).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę hybrydową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, regularne podwyżki wynagrodzenia.
  • Pracę w dużej, stabilnej amerykańskiej firmie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy językowe, udział w konferencjach, szkoleniach, dostęp do platform edukacyjnych.
  • 5 dni w roku przeznaczonych na własny rozwój zawodowy.
  • zadania

  • Projektowanie, planowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w globalnej infrastrukturze firmy.
  • Zapewnienie wysokiej wydajności i dostępności urządzeń sieciowych we wszystkich oddziałach firmy.
  • Realizacja projektów w interdescyplinarnych zespołach (m. in. ekspansja do Chmury Publicznej)
  • Wsparcie zespołów technicznych w projektowaniu i utrzymywaniu nowoczesnych rozwiązań (IT, DevOps, Software Architecture).
  • Zarządzanie incydentami, problemami i zmianami.
  • Tworzenie I utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • oczekujemy

  • Biegłej znajomości zasad projektowania architektury, praktyk, implementacji i utrzymania sieci LAN / WAN.
  • Stanowisko to wymaga szerokiego zakresu znajomości zasad, teorii, koncepcji i technologii, a także doświadczenia praktycznego z zakresu procedur, polityk i dobrych praktyk stosowanych w obszarze zarządzania siecią.
  • Doświadczenia w rozwiązywaniu problemów z zaporami, routerami i przełącznikami.
  • Dobrej znajomości technologii warstw 2 oraz 3 (routing / switching, BGP, OSPF, MPLS).
  • Dobrej znajomości zapór sieciowych obsługujących aplikacje w warstwach 4-7.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrych zdolności komunikacyjnych.
  • Znajomości trendów branżowych w obszarze sieci (SD-WAN, Zero Trust itd.)
  • Znajomości rozwiązań sieciowych Palo Alto (AV, ochrona przed zagrożeniami, blokowanie adresów URL i Global Protect) Cisco (ISR, Catalyst), Aruba (Airwave i Instant AP), Cisco Wireless.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację z zespołami technicznymi w US.
  • Certyfikacji CCNP, CCIE lub wiedzy na adekwatnym poziomie.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47