Stała praca: koordynacja merchandisingu w Tesco Gorczyńska
ASM SALES FORCE AGENCY SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska :

  • towarowanie ekspozycji sklepowych ściśle określonych produktów
  • praca na platformie raportowej : wykonywanie zdjęć i wprowadzanie danych
  • codzienna współpraca z personelem Tesco Wymagania :
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku po 8h
  • rozpoczynamy pracę najlepiej w godzinach porannych (do ustalenia)
  • mile widziane doświadczenie pracy w sklepie / magazynie Oferujemy :
  • UMOWĘ ZLECENIE (długoterminową)
  • 2100 zł netto / miesiąc + z możliwością dorobienia do pensji
  • Telefon oraz tablet służbowy z internetem LTE, nielimitowane rozmowy
  • Szkolenia Zainteresowanych proszę o wysyłkę CV pod adres : lub bezpośredni kontakt telefoniczny : 502787548. UWAGA Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez ASM Sales Force Agency Sp.
  • z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem / am poinformowany / a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych