Praca w Holandii od zaraz - Z GWARANCJĄ GODZIN
EURO PERSONNEL S.C.
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko : Pracownik produkcji - stawki od 11,17€ brutto / godzina Opis stanowiska : -prace produkcyjne : pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów spożywczych-prace w magazynie-prace przy cebulkach kwiatowych-prace polowe - zrywanie kwiatów, plewienie, zbiory-prace w szklarni z warzywami i kwiatami-zbiory jabłek, gruszek, sortowanie owoców - stawka od 10,92€ brutto / godzina i inneWymagania : -motywacja-dostępność przynajmniej na miesiącOferujemy : -legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii-ubezpieczenie holenderskie-dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy-zakwaterowanie -codzienne darmowe dojazdy z / do pracy-pomoc polskiego koordynatora-cotygodniowe wypłaty na konto-możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych-wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych -terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDIIInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.

C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku