Magazynier
Iglotex – Centrum Usług Wspólnych
Dąbrowa k. Poznania, wielkopolskie
8 d. temu

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 7 cross-

docków oraz 3zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy ponad 3000 wykwalifikowanych Pracowników na terenie całego kraju. Wspólnie pracujemy pod hasłem ROZWÓJ-

PASJA-PERSPEKTYWY.Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : MagazynierMiejsce pracy : Dąbrowa k. Poznania Główne zadania na stanowisku :

 • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw
 • Kompletacja towaru w magazynie
 • Sprawne i rzetelne załadowanie towaru
 • Dbałość o czystość i porządek w magazynie
 • Prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Nasze oczekiwania :
 • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
 • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
 • Możliwość pracy w zmianowym systemie czasu pracy i w trzech różnych strefach chłodniczych
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Odpowiedzialność i motywacja do pracy Docenimy dodatkowo, jeżeli będziesz posiadał / a :
 • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z magazynem spożywczym Oferujemy :
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wynagrodzenie z podstawą i premią uznaniową
 • Odzież roboczą i posiłki regeneracyjne
 • Możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej
 • Karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i inne Zainteresowanych prosimy o kliknięcie w przycisk APLIKUJ TERAZ!Informujemy, iż nasza organizacja jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.
 • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Iglotex -

  Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz) zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji.

  Przyjmujesz do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Iglotex -

  Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz) zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.

  Przyjmujesz do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny / e-

  mailowy w celach rekrutacyjnych.Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Iglotex - Centrum Usług Wspólnych sp.

  z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz). Dane będą mogły zostać przekazane innym spółkom z Grupy Kapitałowej Iglotex po uzyskaniu zgody kandydata na przekazanie danych do konkretnego podmiotu z grupy.

  Dane osobowe będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych.Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym, w tymw szczególności dostawcom systemów informatycznych służących do prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

  Danych nie przekazujemy do państw trzecich.W przypadku zgody wyrażonej dla celów konkretnego procesu rekrutacji dane będą przetwarzane przez okres jego trwania.

  W przypadku zgody na dalsze procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane nie dłużej niż rok, a po upływie tego okresu zostaną trwale usunięte.

  Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych jak również wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Podanie danych jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podczas przetwarzania danych nie wykorzystujemy systemów profilujących ani systemów prowadzących do zautomatyzowanego podejmowania jakichkolwiek decyzji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku