Praca w Niemczech / Komisionowanie (m/w/d)
IC Team
Kielce, Świętokrzyskie
6 d. temu
source : Lento.pl

TOP Pracodawca 2018 roku IC Team, niemiecka agencja pośrednictwa pracy z 26-letnim doświadczeniem, obecnie poszukuje dla swojego klienta : Pracowników produkcji do Komisjonowania Miejsce pracy : Niemegk Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.

Umowa o pracę na okres stały, na pełny etat Główne zadania : Kompletacja zamówień Pakowanie gotowych zamówień do wysyłki.

Wymagania : Doświadczenie w magazynowaniu, logistyce i komisjonowaniu zamówień (mile widziane) Gotowość do pracy fiyzcznej Czystość i porządek w miejscu pracy Sumienność i skoncentrowanie na wykonywanych zadaniach Mobilne zbieranie zamówień : nie obawiasz się kontaktu ze sprzętem technicznym / elektrzcznym paleciakiem Nasza oferta : Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne Punktualna wypłata wynagrodzenia, zgodnie z taryfą BAP Wakacje taryfowe i bonus świąteczny Możliwość przejęcia przez firmę klienta Jeżeli wzbudziliśmy twoje zainteresowanie prześlij nam swoje zgłoszenie przez formularz aplikacyjny i stań się cześcią naszego zespołu Możesz rowniez skontaktowac sie z nami telefonicznie 00491603158088 (w godz. 8 : 00-16 : 30)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku