KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY E-COMMERCE R23/2612-1288/20
Centralna Baza Ofert Pracy
Włocławek
3 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 2618

Obowiązki :

  • organizacja działalności sklepu internetowego; opracowywanie strategii sprzedaży dla poszczególnych kategorii produktów; realizacja planów sprzedaży;
  • bieżąca administracja sklepem oraz aktualizacja produktów; kontrola stanów magazynowych i monitoring dostaw; tworzenie i kontrola aukcji internetowych (Allegro);
  • obsługa klientów w zakresie realizacji i obsługi zamówień; telefoniczny i mailowy kontakt z klientami; aktualizowanie baz danych klientów;
  • monitoring rynku, konkurencji i trendów w kanale e-commerce; kontrolowanie i raportowanie sprzedaży

    Wymagania :

    Wymagania konieczne :

    Umiejętności i uprawnienia :

  • Obsługa pakietu MS OFFICE z wykorzystaniem internetu
  • marketing internetowy
  • Wykształcenie :

  • średnie ogólnokształcące, brak
  • Zawód :

  • Organizator obsługi sprzedaży internetowej (wymagany staż - lata : 0, miesiące : 6)
  • Pozostałe wymagania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca w sklepie internetowym, obsługa aukcji Allegro); znajomość działania e-sklepów i serwisów sprzedażowych;
  • wiedza merytoryczna z zakresu marketingu internetowego; doświadczenie w pracy na oprogramowaniu handlowo-magazynowym oraz Microsoft Office;
  • znajomość obsługi systemów e-commerce i CMS; podstawowa znajomość html (rozbudowany szablon Allegro); umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i wysoka motywacja do pracy; otwartość na nowe wyzwania oraz twórcze podejście do stawianych zadań;
  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność; wysoka kultura osobista

    Miejsce pracy : DUNINOWSKA 9A, 87-800 Włocławek, powiat : m. Włocławek, woj : kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy : lata : 0, miesiące : 6

    Wymagane dokumenty : CV

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty