KIerowca wozka widlowego przedniego i bocznego - 's-Hertogenbosch, Holandia
Quest Uitzendburo
Lublin, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się mrożonkami, aktualnie poszukujemy kierowców wózków widłowych przedniego i bocznego.

Obowiązki : Transport mrożonek między chłodniami a załadunkiem i rozładunkiem do chłodni i zamrażarek. Jeśli chodzi o temperaturę, to w zamrażarkach jest od -18 do -20 a w chłodniach +7 stopni.

Wymagania : - Poslugiwanie sie jezykiem angielskim / niemieckim / niderlandzkim stopniu komunikatywnym, - Doswiadczenie w jeździe na w / w wózkach widłowych.

 • Aktualne certyfikaty uprawniające do jazdy w / w wózkami, - Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, - Pozytywne zaangażowanie.
 • Oferujemy : - Praca w pełnym wymiarze godzin, - Praca na dwie zmiany (06.00 - 16.00 / 10.00 - 20.00), - Stawka min. €12.10 / h brutto w zależności od doświadczenia, - Bardzo dobre ciepłe ubrania termiczne rękawiczki, kurtka, spodnie itp.

 • Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku