POSZUKIWANI SPECJALIŚCI Z ZAKRESU POMOCY SPOŁECZNEJ
Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku
Słupsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma szkoleniowa ze Słupska poszukuje do współpracy szkoleniowej specjalistów z zakresu praktycznych aspektów stosowania Niebieskiej Karty.

Poszukiwany profil kandydata to członek Zespołu Interdyscyplinarnego, doświadczony w posługiwaniu się procedurą Niebieskiej Karty, doświadczony w pracy z ofiarami i sprawcami przemocy.

Mile widziane osoby ze Słupska, Koszalina, Lęborka, Bytowa, Trójmiasta lub okolic zdecydowane aby przyjechać do Słupska na spotkanie rekrutacyjne.

Jeżeli jesteś specjalistą w innym obszarze pomocy społecznej i uważasz, że potrafisz podzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem to, to ogłoszenie adresowane jest również do Ciebie.

Wynagrodzenie 100zł brutto / godz. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : lub kontakt telefoniczny pod numerem 607920800.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku