Od zaraz - pomoc w markecie - do 23zł na rękę
Grupa progres
Żukowo, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób do pomocy w markecie w Żukowie (wykładanie towaru, ew. obsługa kasy fiskalnej). Zatrudnienie od zaraz, po 8-10h dziennie.

 • Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową - 23 zł / h brutto (dla uczniów i studentów to 23zł na rękę, dla pozostałych 17,50 na rękę) -zatrudnienie od zaraz;
 • umowę zlecenie; Wymagamy; - aktualnej książeczki sanepidu; - pełnoletności; - dyspozycyjności. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość z numerem telefonu w wiadomości pod ogłoszeniem na olx.
 • pl lub kontakt telefoniczny. Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

  Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al.

  Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontaktgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest, e-mail : IODgrupaprogres.

  pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku