praca fizjoterapeuta
Ośrodek Intensyw. Rehab. Ruchowej Fizjo-Med
Strzelin, Dolnośląskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Strzelin Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało : *wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego *zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej pacjentom, kierując się ich dobrem i poszanowaniem godności osobistej Wymagania : *Wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie) na kierunku fizjoterapia *Doświadczenie w zawodzie minimum rok *Zaangażowanie w pracę *Wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność *Chęć rozwoju osobistego *Umiejętność pracy w zespole *Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z pacjentami *Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy *Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych *Prawo jazdy kat.

B Mile widziane : *Kursy PNF *Terapia manualna *Inne szkolenia w zawodzie Umowa o pracę. Praca zmianowa : 8 : 00-16 : 00, 12 : 00-20 : 00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem zawierającego klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wraz z listem motywacyjnym : klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a oraz art. 4 ust. 11 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fizjo-Med z siedzibą w Strzelinie 57-100, ul. Okulickiego 9 moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (w okresie najbliższych 6 miesięcy).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku