Pracownik Stacji Paliw
Citronex
Gubin, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników.

Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach : logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Obecnie w związku z otwarciem nowej stacji poszukujemy osób na stanowiska związane z obsługą Klienta - PRACOWNIK STACJI PALIW BP Miejsce pracy : GUBINEK / nowa stacja BP Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie : -Zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami, -Dbałości o estetyczny wygląd oraz właściwy sposób ekspozycji towarów, -Doradztwo w zakresie zakupów, -Obsługa kasy fiskalnej.

Jako pracodawca oferujemy : -Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, -Atrakcyjny system zmianowy : 12h dzień, 12h noc, 2 dni wolnego, -Konkurencyjne wynagrodzenie, -Jasne i przejrzyste zasady współpracy, -Miłą atmosferę w zróżnicowanym wiekowo zespole, -Profesjonalne wdrożenie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 511-468-592 / 504-165-214

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku