CIEŚLA SZALUNKOWY - praca z zakwaterowaniem!
Walter Fach Kraft Personal GmbH
Polkowice, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : CIEŚLA SZALUNKOWY miejsce pracy : Austria, Wiedeń Jeśli chcesz pracować na stałej umowie z wysoką stawką i dodatkową dietą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj ! Oferujemy : - Austriacką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą - Ubezpieczenie.

 • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 100% kosztów wynajmu. - Wysokie wynagrodzenie + dieta - Stałą opiekę polskojęzyczną oraz bazę logistyczną na terenie Polski - Bezpłatne ubranie robocze.
 • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej Obowiązki : - Prace stolarskie - Szalowanie ścian i fundamentów obiektów w stanach surowych Wymagania : - Doświadczenie w pracach ciesielskich, - Doświadczenie w szalunkach systemowych (np.
 • PERI, DOKA), - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Zainteresowany ? Wyślij CV na adres mailowy lub dzwoń pod numer tel.

  48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku