Szukamy pasjonatów jezykow obcych- nawet do 5500zl
IAcc
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

I-Acc jest polską firmą odnoszącą sukcesy na rynku. Poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego (min B2) oraz języka niemieckiego (min B2).

Niezbędna jest znajomość obu języków jednocześnie. UWAGA : nie wymagamy certyfikatów lub dokumentów poświadczających znajomość języka.

Poziom językowy weryfikowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Proponowanym przez nas stanowiskiem pracy jest pracownik biurowy - operator.

Praca operatora videokonferencji polega na prowadzeniu rozmów na czatach internetowych w imieniu naszych pracowników uczestniczacych w wideokonferencji w języku niemieckim lub / oraz angielskim.

Operator jest niewidoczny dla klienta. Prowadzone konwersacje są tylko i wyłącznie w formie pisanej. Średnie wynagrodzenie operatorów waha się w granicach 3500-5000 PLN netto i jest uzależnione od ilości przepracowanych godzin w danym miesiącu.

Nie ma możliwości pracy zdalnej. Całą wiedzę potrzebną do podjęcia pracy przekazujemy na szkoleniu dlatego nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy umowę zlecenie, stawki za godzinę pracy to 22 i 24 zł / netto. Interesują nas kandydaci ze znajomością OBU języków jednocześnie.

Najlepsza Oferta Pracy w Regionie ! Super zarobki ! Praca stacjonarna na terenie Poznania. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas i pozostaw swoje CV poprzez platformę LENTO.

W krótkim czasie odpowiemy na Twoje CV. Do zobaczenia!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku