Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów Korporacyjnych
mBank S.A.
Kraków Polska
12 d. temu

Opis stanowiska

Wyzwania na tym stanowisku :

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
  • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej
  • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu
  • Wymagania

    Gwarancja Twojego sukcesu w tej roli :

  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży i zdobywania doświadczenia w pracy z klientem firmowym
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • otwartość na pracę mobilną
  • ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

    Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę dotyczącą działalności gospodarczej : www.mbank.pl / krok-po-kroku /

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych