Ekspert w Wydziale Produktów i Procesów Inwestycyjnych
Bank Millennium
Warszawa
27 d. temu

Obowiązki

  • Opracowywanie nowych lub rozwój istniejących produktów i usług inwestycyjnych oraz ich wdrażanie,
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie przygotowywania nowych i rozwoju istniejących produktów i usług, modelu obsługi Klientów oraz prowadzonych akcji promocyjnych i telemarketingowych, procesów cross-selling’owych
  • Opracowywanie planów biznesowych w zakresie rozwoju produktów i modelu obsługi Klientów,
  • Organizacja szkoleń dla pracowników Banku,
  • Efektywne wspieranie procesów sprzedaży,
  • Wdrażanie modyfikacji w produktach i procesach oraz ich dostosowanie do obowiązujących regulacji prawnych oraz wewnętrznych regulacji Banku
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami inwestycyjnymi oraz ubezpieczeniowymi, w zakresie dystrybucji produktów inwestycyjnych, inwestycyjno-
  • ubezpieczeniowych, instrumentów finansowych oraz papierów wartościowych

    Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia
  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktami inwestycyjnymi w banku, firmie ubezpieczeniowej lub firmie inwestycyjnej
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych dla produktów inwestycyjnych i inwestycyjno - ubezpieczeniowych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Oferujemy

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
  • Aplikuj