POSZUKUJEMY KOSMETOLOGA / KOSMETYCZKI
Renesans Piękna Kosmetologia Profesjonalna
Kórnik, Wielkopolskie
7 d. temu

Jesteśmy Gabinetem Kosmetologii Profesjonalnej, który na 1 miejscu stawia bezpieczeństwo klienta oraz efektywność wykonywanych zabiegów.

Do każdego klienta staramy się podchodzić kompleksowo, dlatego też systematycznie powiększamy wachlarz naszych usług. Obecnie poszukujemy kolejnego kosmetologa do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby na stanowisko : Kosmetolog / Kosmetyczka Miejsce pracy : wielkopolskie / Robakowo Opis stanowiska : - wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej -

dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy - współtworzenie wizeruku firmy w mediach społecznościowych Wymagania wykształcenie kierunkowe kosmetyczne lub kosmetologiczne doświadczenie w pracy z klientami w zakresie kosmetologii mile widziana umiejętność przedłużania paznokci żelem / przedłużania rzęs metodą 1 : 1 profesjonalizm komunikatywność, otwartość znajomość branży kosmetycznej i aktualnych trendów miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej chęć rozwoju w zakresie nowoczesnych urządzeń i zabiegów Oferujemy umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, następnie umowę o pracę dobre warunki finansowe pracę w godzinach tylko popołudniowych (możliwość pracy na 1 / 2 lub 3 / 4 etatu) miłą atmosferę oraz przyjazne środowisko w pracy uczestnictwo w szkoleniach Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy od nadsyłanie aplikacji z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku