Praca w PZU
PZU
Warszawa, Mazowieckie
8 d. temu

Grupa PZU jest największym Towarzystwem Ubezpieczeniowym w Polsce. Jesteśmy nowoczesną, rozwijająca się firmą z wieloletnią tradycją.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta Telefonicznego ds. Obsługi Klienta. Wymagania : Od naszych kandydatów nie wymagamy doświadczenia z zakresu ubezpieczeń.

Oferujemy pakiet szkoleń wstępnych, które doskonale przygotowują aplikujących do pracy na samodzielnym stanowisku. Czekamy na wszystkich kandydatów, z poprawną dykcją i posiadających minimum wykształcenie średnie.

Dodatkowym atutem będzie motywacja do zdobywania nowych informacji. Opis stanowiska : Do zadań na stanowisku Konsultanta Telefonicznego należy telefoniczna obsługa klientów PZU, odbieranie połączeń przychodzących, nawiązywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami poprzez udzielanie informacji na temat ubezpieczeń.

Na każdym etapie pracy gwarantujemy wsparcie specjalistów oraz przełożonych. Dodatkowo : Oferujemy elastyczny czas pracy, realny wpływ na swój cotygodniowy grafik.

Wszyscy kandydaci otrzymują gwarancję pracy w stabilnej firmie, nowoczesnej lokalizacji oraz możliwość rozwoju zawodowego, poprzez dostęp do rekrutacji wewnętrznych.

Czekamy na wszystkie aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku