Manager obiektów ds. utrzymania czystości
Food Investment S.A.
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
6 d. temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko : Manager obiektów ds. utrzymania czystości Miejsce pracy : Kołobrzeg Opis stanowiska : Kompleksowe zarządzanie utrzymaniem czystości obiektów, Koordynowanie i zarządzanie zespołem pracowników, Zapewnienie ciągłości usług na obiektach, W sytuacjach nagłej potrzeby samodzielnie wykonywanie obowiązków, Planowanie i realizacja prac porządkowych zgodnie z zamówieniem klienta, Planowanie i realizacja zamówień chemii i innych środków czystości niezbędnych do utrzymania ciągłej pracy zespołu i wywiązywania się z umowy, Przeprowadzanie procesów rekrutacji osób do pracy w poszczególnych obiektach, Planowanie grafików i rozliczanie godzin pracowników, Rozliczanie budżetu, Szybka reakcja na zamówienia klienta, Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, Samodzielne rozwiązywanie problemów.

Wymagania : Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość obsługi MS Office, Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej Komunikatywność, dyspozycyjność Umiejętność efektywnego koordynowanie grupą ludzi, Umiejętność planowania i realizowania celów, Prawo jazdy kat.

B. Oferujemy : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat, Stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej branży, Możliwość rozwoju zawodowego, Miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem : Manager Kołobrzeg, na adres e-

mail firmy Food Investment. Prosimy o dodanie Klauzuli : Prosimy o dodanie Klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Część informacyjna Zgodnie z art.

13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Food Investment S.

A. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Spokojnej 4. 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji -

na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji. 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

8) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku